Greta gėlių bei saldumynų moterims dovanojamos ir knygos

Ar jau skaitėte?

Maxima_0029Kovo 8-ąją, Moters dieną, įprasta matyti vyrus, nešančius tulpes ir saldainių dėžutes savo mylimosioms. Ne išimtis ir šie metai – į pirkinių krepšelius daugiau nei įprastomis dienomis dedama saldumynų ir gėlių puokščių bei vazoninių gėlių. Vis tik šiais metais pastebėta ir nauja tendencija – smarkiai išaugo pirkėjų susidomėjimas knygomis.

- Reklama -

„Jau nieko nebestebina, kad artėjant Moters dienai ir per ją žymiai išauga gėlių ir įvairių saldumynų pardavimai. Pastebime, kad pastaraisiais metais mūsų klientai renkasi mažesnes puokšteles ­iš vienos, trijų ar penkių tulpių ar kitos rūšies gėlių ir kartu dovanoja saldžią dovaną. Populiariausia tokio tipo dovana – juodasis šokoladas“, – komentuoja bendrovės „Maxima LT“ Komercijos vadovė Nijolė Penkovskienė.

Įvairių rūšių šio šokolado pernai metais artėjant Moters dienai „Maxima“ parduotuvėse buvo nupirkta beveik 1000 kilogramų. Pirkėjai mielai renkasi ir saldainius „Raffaello“ – šių saldainių dėžučių nuperkama daugiau nei 8 tūkst. vienetų. Kovo 8 d. tradiciškai nuperkama ir daugiau konditerijos gaminių. Jau keletą metų populiariausias jų – tortas su maskarponės sūriu ir plikytos tešlos pyragas su persikais.

Moters dieną „Maxima“ prekybos tinklo populiariausių gėlių sąraše jau kelerius pastaruosius metus karaliauja tulpės. Jų Moters dienos išvakarėse bei kovo 8 dieną nuperkama daugiau nei 200 tūkst. vienetų. Klientai nepraeina ir pro stovelius su rožių, narcizų bei hiacintų puokštėmis, tačiau jų nuperkama mažiau – apie 50 tūkstančių vienetų.

Nauja tendencija šiais metais – artėjant Moters dienai išaugo knygų pardavimai. Dažniausiai perkamos sveikatos, saviugdos, kulinarijos knygos ir net erotiniai romanai. Vienas pikantiškausių populiarių pasirinkimų – britų autorės E. L. James erotinė trilogija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, kurių jau dabar, skaičiuojant nuo metu pradžios, parduota daugiau nei milijonas vienetų knygų.

Tarp perkamiausių knygų yra ir Algimanto Čekuolio knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“ bei Andriaus Pauliukevičiaus „Tobulas kūnas“.

- Reklama -

Vis dėlto, bendrovės „Maxima LT“ Komercijos vadovė įsitikinusi, kad šiemet tradiciškai didelio populiarumo sulauks ir tradicinės dovanos – saldainiai, gėlės, konditeriniai gaminiai. Jau dabar tradiciškai fiksuojami išaugę gėlių ir saldumynų pardavimai.

229 prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse kasdien apsiperka daugiau nei 0,5 mln. pirkėjų, juose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų.

spot_img
spot_img
[td_block_12 limit="2" offset="1" m11f_title_font_family="374"]
[td_block_12 limit="20" offset="3" m11f_title_font_family="374"]
spot_img
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

spot_img

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS